لوازم خانگی کن قهرمان جام یازدهم بانوان

با برگزاری مبارزات هفته دهم و یازدهم، پرونده یازدهمین دوره مسابقات ليگ تكواندو جوانان – بزرگسالان بانوان (جام كوثر) با قهرمانی تیم لوازم خانگی کن به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تكواندو، هفته دهم و يازدهم(هفته پاياني) از مرحله برگشت يازدهمين دوره مسابقات ليگ تكواندو جوانان – بزرگسالان بانوان (جام كوثر)، يادواره شهيده طيبه واعظي دهنوي، از صبح امروز (جمعه) در خانه تکواندو آغاز شده بود با انجام 10 مبارزه به پایان رسید و تیم های اول تا سوم این دوره از مسابقات معرفی شدند.

بر این اساس، تیم لوازم خانگی کن با 18 برد، دو تساوی و بدون باخت و کسب 56 امتیاز توانست با هدایت آزاده یاسایی کاپ قهرمانی را بالای سر ببرد، تیم هیات تکواندو استان گیلان با هدایت مهناز حسین زاده با 17 برد، یک تساوی و دو باخت و کسب 52 امتیاز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تیم مجتمع فرهنگی ورزشی کوروش با هدایت ریحانه زین العابدینی، با 16 پیروزی، 3 تساوی و یک باخت و کسب 51 امتیاز سکوی سوم را به خود اختصاص داد.

تيم باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری سقز با 36 امتیاز چهارم شد، تیم دانشگاه پيام نور با 30 امتیاز عنوان پنجم را کسب کرد و تیم اداره ورزش و جوانان هشتگرد جایگاه ششم جدول رده بندی را از آن خود کرد.
تيم هلال احمر استان مازندران (20 امتياز)، هيات تكواندو شمال شرق (18 امتياز)، مدال آوران البرز (16 امتياز)، هيات تكواندو استان خوزستان (13 امتياز) و بسيج ورزشكاران هيات تكواندو بروجرد (یک امتياز) هفتم تا يازدهم جدول رده بندي هستند.